O nás

Ideálne riešenie

Naša realitná kancelária predstavuje ideálne riešenie pri hľadaní Vašej novej nehnuteľnosti. Kúpa, predaj či prenájom nehnuteľností v meste Košice a celom regióne našou realitnou kanceláriou je garanciou vysoko profesionálnych a kvalitných služieb.

Hlavným cieľom našej realitnej kancelárie je kvalita poskytovaných služieb, seriózny prístup ku klientom a snaha splniť požiadavky klientov podľa ich predstáv. To všetko na vysokej profesionálnej úrovni.

couple-moving-new-house-min

Čo robíme?

Naša činnosť spočíva v sprostredkovaní kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane všetkých činností s tým súvisiacich. Zahŕňa kompletný právny servis, vypracovanie znaleckých posudkov, vypracovanie podkladov a úkony smerujúce k zápisu a prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnostiam na príslušnom katastrálnom úrade, poradenstvo pri hypotekárnych úveroch, stavebných sporeniach a pôžičkách.

Ponúkame široký výber nehnuteľností v našej databáze. V prípade záujmu o kúpu niektorej z nich sa Vám bude venovať realitný maklér, ktorý Vám pri výbere ochotne poradí a pomôže.

Naše služby zahŕňajú komplexný servis, či sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti.

Túžite si splniť svoje sny o bývaní, ale neviete, na koho sa máte obrátiť? Chcete sa presťahovať a kúpiť si vlastné bývanie, alebo si zaobstarať kancelárske, či iné priestory? Požiadajte o pomoc našu realitnú kanceláriu.

Ponúkame Vám byty na predaj alebo prenájom v atraktívnych lokalitách hlavného mesta i mimo neho. Naša ponuka zahŕňa aj pozemky a domy na predaj v Košiciach a okolí. Náš tím maklérov pre Vás denne aktualizuje našu ponuku a prináša Vám skutočné reality pre život. 

Naši makléri Vám pomôžu zorientovať sa v realitnom trhu a okrem toho pre Vás zabezpečíme aj kompletný právny servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľnosti. Či hľadáte luxus alebo ekonomické bývanie, spoločnosť 8 s.r.o. a jej makléri je tu pre Vás.

Dobrý obchod je vtedy, kde sú spokojní všetci zúčastnení