Cenník- provízia

Naša spoločnosť nevyžaduje od klienta, ktorý sa rozhodne predávať alebo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom našej realitnej kancelárie žiadnu sprostredkovateľskú odmenu ( províziu ) vopred.Províziu vždy účtujeme len na jednej strane klienta, to znamená že províziu účtujeme len kupujúcej alebo len predávajúcej strane ( podľa typu obchodu ). Provízia sa platí až po uzatvorení obchodu. Výška provízie je nasledovná:

• 3 – 5 % z predajnej ceny, minimálne 1.000,- € (presnú výšku provízie (3% alebo 4% alebo 5%) si naša spoločnosť s vami dohodne v závislosti od rozsahu poskytnutých služieb a jej výška bude uvedená v zmluve o sprostredkovaní)

V cene provízie sú zahrnuté : vypracovanie kúpnej zmluvy, návrh na vklad vlastníckeho práva, poradenská činnosť v realitnej oblasti, oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností. Provízia pri nehnuteľnostiach, ktoré má naša realitná kancelária v EXKLUZÍVNEJ PONUKE je pre spolupracujúcu realitnú kanceláriu, ak nájde záujemcu o takúto nehnuteľnosť vo výške 40% z celkovej prijatej provízie.

Cenník určenia hodnoty nehnuteľnosti

– určenie hodnoty nehnuteľnosti na základe informácii od zadávateľa bez fyzickej obhliadky nehnuteľnosti 50,- € s DPH

– určenie hodnoty nehnuteľnosti na základe fyzickej obhliadky nehnuteľnosti 70,- € s DPH