Chcem predať

Predajte svoju nehnuteľnosť bezpečne a za čo najlepšiu cenu.

Zverte Vašu nehnuteľnosť do našich rúk

Postaráme sa o výhodný predaj Vášho domu, bytu, pozemku alebo rekreačnej nehnuteľnosti. Nájdeme Vám na ponuku vhodného a solventného záujemcu tak, aby ste za svoj majetok získali čo najlepšiu cenu.

Náš profesionálny tím realitných maklérov sa postará o plynulý priebeh predaja Vašej nehnuteľnosti tak, aby ste boli maximálne spokojní. 

Spoliehať sa na to ,,za koľko predal sused”, sa nemusí vyplatiť. Naši licencovaní realitní makléri porovnávajú množstvo faktorov, kým určia cenu Vašej nehnuteľnosti. Výsledkom však je predaj za najvyššiu cenu, akú je aktuálne na trhu možné získať.

Pri predaji  je veľmi podstatný prvý dojem. Pomôžeme pripraviť nehnuteľnosť tak, aby očarila každého záujemcu. Takto pripravená nehnuteľnosť sa určite skôr zapáči potenciálnym klientom, vďaka čomu ju predáme v čo najkratšom čase a zároveň za najvyššiu možnú cenu.

Kvalitné fotografie, video a zaujímavý text k predaju je samozrejmosťou. Stále hľadáme nové a inovatívne možnosti prezentácie. 

Úspešný predaj

Pre úspešný predaj nehnuteľnosti ju nestačí iba “zavesiť” na internet a čakať. Predchádza tomu rad krokov, ktoré predurčia, či bude Váš predaj úspešný alebo nie. Od počiatočnej obhliadky máklerom, určenia správnej predajnej ceny a stratégie predaja, pripravenia kvalitnej fotodokumentácie alebo video-obhliadky, zabezpečenia širokej inzercie a marketingových aktivít, prípravy nehnuteľnosti na obhliadky pre záujemcov, až po dohodnutie podmienok predaja a férovej predajnej ceny pre Vás.

aerial-landscape-small-town-village-with-rows-residential-homes-green-trees-min

Našou prioritou sú spokojní klienti, služby na najvyššej úrovni a nestrannosť pri každom obchode.

Chcem predať svoju nehnuteľnosť