Showroom v Barci pri hlavnom ťahu


Mam záujem o nehnutelňosť:
Meno:
Tel.:
Email:

Obec:Košice
Lokalita:Barca
Vzdialenosť od KE:0 Km
Počet izieb:
Úžitková plocha:250 m2
Rozloha pozemku:1461 m2
Siete: elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia
Ponúkame na predaj zaujímavý obchodný priestor/showroom na veľmi lukratívnom, frekventovanom a viditeľnom mieste v Barci na ulici Osloboditeľov. Objekt momentálne slúži ako predajňa spojovacieho materiálu a prislúcha k nemu vlastné spevnené parkovisko pre cca 15 automobilov.

Pôvodne dva samostatné objekty boli prepojené a majú 2 vstupy. Prvá časť objektu s rozlohou cca 80 m² je jednopodlažná, podpivničená (50 m²) a nachádza sa v nej predajňa s recepciou.

Druhá časť je dvojpodlažná, nepodpivničená. Na jej 1. nadzemnom podlaží (60 m²) sa nachádza časť predajne, malý sklad, schodisko, kuchynka a toaleta. Na 2.nadzemnom podlaží so samostatným vstupom (60 m²) je open space priestor, resp. zasadačka, kuchynka, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Objekt je vo veľmi dobrom stave a je postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 1461 m², v ktorého zadnej časti je možná výstavba ďalšej budovy príp.rodinného domu.

V roku 2012 prešiel objekt rekonštrukciou. Obvodové murivo je zateplené, okná sú plastové, podlahy (plávajúce+ keramická dlažba),klimatizácia, alarm, kamerový systém, vlastný plynový kotol na kúrenie a ohrev teplej vody, Budova je napojená na všetky inžinierske siete a vedie k nej asfaltová prístupová cesta z hlavného ťahu.

Lokalita objektu je na vynikajúcom mieste, nakoľko sa nachádza na hlavnom ťahu do Maďarska, neďaleko obchvatu vedúceho smerom na Bratislavu a na diaľnicu do Prešova a Michaloviec. V bezprostredne blízkosti sú showroomy viacerých automobiliek, benzínová pumpa, MHD zastávky autobusov a električiek, FRESH.

Objekt je voľný po dohode s majiteľom a predáva sa nezariadený. V prípade záujmu je možné ho aj prenajať.Ide o pekný nový priestor s rozlohou cca. 170 m2 showroom + ďaľšie priestory pre kancelárie a sklad cca. 250 m2. Možnosť parkovania na pozemku o veľkosti 15 ár. Cena vrátane aktuálneho nájomcu. Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s kúpou nehnuteľnosti. Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol vydaný. Web:www.8sro.sk

Cena: 419 900 EUR (12 649 907SK )