Chata s peknou záhradou, 392 m², Sady nad Torysou-časť Zdoba


Mam záujem o nehnutelňosť:
Meno:
Tel.:
Email:

Obec: Sady nad Torysou - časť Zdoba
Lokalita:Marhuľový sad
Vzdialenosť od KE:5 Km
Počet izieb:2
Úžitková plocha:19 m2
Rozloha pozemku:392 m2
Siete:
Ponúkame na predaj chatu v tichom prostredí záhradkárskej oblasti Sady nad Torysou - časť Zdoba (Marhuľový sad). Jedná sa o dvojpodlažnú chatu (19 m²) so sedlovou strechou. Chata je v osobnom vlastníctve a dispozične pozostáva z dennej miestnosti s kuchynským kútom a podkrovia, ktoré je využívané ako spálňa. Z podkrovia je výstup na balkón. V chate je zavedená elektrina a pitná voda z obecného vodovodu. Kúrenie je zabezpečené novou prenosnou plynovou pecou.
Oplotený pozemok o výmere 392 m² je mierne svahovitého charakteru a má obdĺžnikovitý tvar. V zadnej časti sa nachádzajú 2 záhradné domčeky na náradie. Záhrada je plná ovocných stromov a kríkov (jablone, marhule, hrušky, maliny, egreše, 3 druhy ríbezlí, jošta, hrozno), pestuje sa zelenina.
Chata je čiastočne podpivničená, predáva sa zariadená, so satelitom, WC je chemické.
Prístup k chate je po nespevnenej komunikácii, prístupová cesta k záhrade je uzamykaná spoločnou bránou. Možnosť parkovania pri chate.
Chata je vhodná na rekreačné účely a záhradkárčenie. Výhodou je rýchla dostupnosť z Košíc (cca 5 km), možnosť využiť MHD.
Cena: 31 990 EUR (963 731SK )